İnsan Kaynakları

TED Rönesans Koleji; Atatürk İlkelerini ve bilimsel düşünceyi benimsemiş, yaratıcı, yeniliklere ve değişimlere açık, dinamik, sürekli kendini geliştirmeyi hedefleyen insan kaynağını istihdam etmeyi, istihdam ettiği bu kaynağın kalıcılığını ve verimliliğini sağlamayı kendine ilke edinmiştir.

TED Rönesans Koleji, çalışanlarının kurumun ilke ve hedeflerini benimsemelerini sağlamak, aynı zamanda kendilerini geliştirebilecekleri, yaratıcı yönlerini ortaya koyabilecekleri ve en verimli şekilde çalışabilecekleri ortamı hazırlamak üzere faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunun yanında benimsediği sürekli gelişim felsefesi ile faaliyetlerinin temelini teşkil eden insan kaynakları uygulamalarının sürekli geliştirilmesi, yeni uygulamaların hayata geçirilmesi ve sistemin iyileştirilmesini sağlamak üzere de çalışmalar sürdürmektedir.

TED Rönesans Koleji eğitim kadrosu işe alım süreci diğer tüm Türk Eğitim Derneği okullarında olduğu gibi Ankara’da bulunan Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi tarafından yürütülmektedir. Eğitim kadrosu başvuruları http://ik.ted.org.tr web sayfasından yapılır.
Akademik kadro dışındaki başvurular için adaylarımız, ik@tedronesans.k12.tr adresine özgeçmişlerini gönderebilirler.


   
Ad Soyad :
Telefon: