Yemek

Okulumuzda yemek hizmeti Parıltım şirketi tarafından verilmektedir. Firmanın seçiminde ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetimi, TS ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi,ISO 9001:2008 Kalite Yönetimi, ISO 14000 Çevre Yönetimi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi kalite standartlarına uygunluk belgesi taşımaları, yurtiçi ve yurtdışında verdikleri hizmet kalitesi kontrol edilerek , mutlaka özel okul tecrübesi olması zorunluluğu aranmaktadır. 
Öğrencilerin yemek menüleri çocuk gelişimin desteklenmesi amacı ile uzman gıda mühendisleri ve diyetisyenler kontrolünde hazırlanmakta, protein, karbonhidrat, vitamin ve mineralleri dengeli şekilde içermesine dikkat edilmelidir. 
Tedarikçi firma yemek üretimini okulda gerçekleştirir, okul bünyesinde uzman personel tarafından servis edilir. Yemekler anasınıfı, ilkokul 1 ve 2. sınıf öğrencilerinin masalarına, 3.sınıftan itibaren öğrencilere self servis şeklinde servis edilir. Yemekhane, eğitimciler ve velilerden oluşturulan bir komisyon tarafından belirli aralıklarla denetlenir. Anasınıfımızda öğrencilerimize sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı sunulmaktadır. İlkokul ve ortaokul ve lisemizde sabah beslenmesi, öğle yemeği ve ikindi beslenmesi sunulmaktadır. 
 
Parıltım Yemek
Caner Şener
Cep Tel : 0549 349 10 40
Okul Dahili Telefon : 3717
E-Posta: canersener@pariltim.com


   
Ad Soyad :
Telefon: