![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/198514-01-150x150.jpg)
ARTED Yeni Yıl Sanat Günleri
4 Ocak 2024![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/yeniyil-01-150x150.jpg)
Lise Öğrencilerimizin Yeni Yıla Merhaba Konseri
18 Ocak 2024![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2024/01/Sosyal-Medya-copy-01-1200x480.jpg)
Hindistan'da düzenlenen ve 9 ülkenin toplam 300 eserle katıldığı 8. St. Mark's uluslararası resim yarışmasında 9-11 yaş "Junior" kategorisinde 6-A sınıfı öğrencimiz İpek Luna U. gümüş ödülü, 12-14 yaş "Midlle" kategorisinde 9-A sınıfı öğrencimiz Duru Su P. bronz ödülü, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz mansiyon ödülü almaya hak kazandılar.
Öğrencilerimizi gönülden tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.