![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/WhatsApp-Image-2022-06-14-at-17.25.33-e1655474474319.jpeg)
Eray Altunbozar Liseli Öğrencilerimiz ile Buluştu.
17 Haziran 2022![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/3124132-01-e1655474923958.jpg)
Lise Öğrencimiz Mert Karapınar Edebi Makale Yarışması İkincisi!
17 Haziran 2022![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/WhatsApp-Image-2022-06-15-at-11.06.21-e1655474486336-800x480.jpeg)
TED Mersin Koleji’nin Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında TED Okulları arasında düzenlediği, “Ben Bir Ağaç Olsam” konulu resim yarışmasında öğrencimiz Ece Yücelay lise kategorisinde birinci oldu! “Doğaya Saygı”yılımız kapsamında dikkat çeken bir çalışmaya imza atan öğrencimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz…