![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/k3-01-e1685617555624.jpg)
“Hayat Bir Bütündür” Okul Öncesi Yıl Sonu Gösterimiz
1 Haziran 2023![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/k2-01-e1685617528251.jpg)
4. Sınıf Öğrencilerimiz Ortaokula “Merhaba!” Dediler. Yolları Aydınlık Olsun…
1 Haziran 2023![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-05-29-at-17.53.27-e1685617542196-800x480.jpeg)
İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün düzenlediği Minik A Artistik Cimnastik İl Birinciliği yarışmasında Artistik Cimnastik Erkek Takımımız İstanbul Anadolu Yakası ikincisi, kız takımımız İstanbul Anadolu Yakası üçüncüsü olma başarısı gösterdi. Öğretmenimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/WhatsApp-Image-2023-05-29-at-17.53.27-e1685617542196.jpeg)