![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/Untitled-3-01-01-e1654090595330.jpg)
Ortaokula Merhaba! Törenimiz
1 Haziran 2022![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/Liderlik-Egitim-e1654512854455.jpg)
Liderlik Eğitimi
6 Haziran 2022![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2022/06/Voleybol-Basarisi-e1654090602686-800x480.jpg)
TED Rönesans Koleji Kız Voleybol Takımı, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Birimi tarafından düzenlenen voleybol müsabakalarında Genç B kategorisinde İstanbul 4.’sü olma başarısı gösterdi. Yıl boyunca takım ruhuyla çalışan ve çalışmalarının sonucunda unutulmaz bir başarıya ulaşarak göğsümüzü kabartan takım oyuncularımızı tebrik ediyoruz!