![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/AP-1-e1621233092967.jpg)
AP Sınavlarına Girecek Tüm Öğrencilere Başarılar Diliyoruz!
17 Mayıs 2021![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/Basliksiz-1_Calisma-Yuzeyi-1-1-e1621425196844.jpg)
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızın 102.Yılı Kutlu Olsun!
19 Mayıs 2021![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2021/05/Untitled-122-02-1200x480.jpg)
Pour La Bonte, Tohum Otizm Vakfı ve Toplum Hizmetleri Kulübü öğrencileri iş birliğiyle ortak çalışmamız olan “Pour La Bonte Kardeşim İçin” projesi kapsamında yapılan 4 haftalık farkındalık çalışmamız tamamlandı. Öğrencilerimiz anket çalışmalarıyla sosyal çevrelerinde otizme farkındalık geliştirirken bir yandan da bireysel farkındalıklarını arttırdılar.
Farketmek için harekete geç!