![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/otrayt-01-e1687260327111.jpg)
Liseye Merhaba!” Törenimiz
20 Haziran 2023![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/4235tr2fr-01-e1687260568502.jpg)
Uluslararası Gençlik Ödüllü–Türkiye Programı
20 Haziran 2023![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/06/55-01-e1687260425512-800x480.jpg)
Gelenekselleşen TED Rönesans Koleji School Maker Faire’23 etkinliğimizi coşku ile gerçekleştirdik.
“Make: Community” lisanslı etkinliğimizde robotik kodlama, 3 boyutlu tasarım, ahşap işleme gibi atölyeler ile öğrencilerimiz tasarım dolu bir gün geçirdi. Riders, Ztech, Teknokta ve Robotik Bilim’e katkıları için teşekkür ederiz.