![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2020/07/TIME-1-2-e1593765573148.jpg)
Time To Share
3 Temmuz 2020![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2020/07/MAKER-e1593766617386.png)
School Make Faire Etkinliğimiz
3 Temmuz 2020![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2020/07/Untitled-2-1080x480.jpg)
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında “Geleceksiniz Gençler” Stop Motion yarışmamızın kazananlarını gururla sunarız…
1.’lik Ödülü: Ege Yüksel “19 Mayıs Gösteri” 2.’lik Ödülü: E. Ayris Özgül “Yaşasın 19” 3.’lük Ödülü: Elif R.Karlı “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı”
Jüri üyelerimize teşekkürlerimizle…👏 Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ali Çağıl Ömerbaş Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dr. Öğr.Üyesi Sinem İnce
1.’lik Ödülü: Ege Yüksel “19 Mayıs Gösteri” 2.’lik Ödülü: E. Ayris Özgül “Yaşasın 19” 3.’lük Ödülü: Elif R.Karlı “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı”
Jüri üyelerimize teşekkürlerimizle…👏 Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Ali Çağıl Ömerbaş Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Dr. Öğr.Üyesi Sinem İnce