![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/jimnastik-01-e1638162659582.jpg)
Nehir ve Takımı Türkiye 3. sü oldu!
29 Kasım 2021![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2021/10/kos-e1635315126335.jpeg)
Eğitimde Fırsat Eşitliği için Koştuk!
29 Kasım 2021![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2021/11/robot-01-1200x480.jpg)
TED Rönesans Koleji TEDROBOTEAM Dünya 5.si! Birçok ülkeden 96 takımın katıldığı Robo Genius World Online Competition 2021'de TEDROBOTEAM-Ortaokul takımımız Dünya 5.si olarak hem okulumuzu hem de ülkemizi başarıyla temsil etti. Bunun yanı sıra takım koçu Bilişim Teknolojileri öğretmenimiz Ümit Bostancı "En İyi Koç" ödülünü aldı. Takım üyesi 8-A sınıfı öğrencilerimiz Nehir Tav ve Yasemin Tezgel'i aynı zamanda takım koçumuz Ümit Bostancı'yı tebrik eder, takımımıza yeni yarışmalarda başarılar dileriz.