![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/Untitled-1-01-e1683226070583.jpg)
Lise Tinkering Kulübü
4 Mayıs 2023![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/Snapinsta.app_344343696_777538800599511_4684630507131904246_n_1080-e1683226093672.jpg)
MAGNEMODE Takımımız Türkiye 4.sü!
4 Mayıs 2023![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/erwfgtwsf-01-e1683226298744-800x480.jpg)
29-30 Nisan tarihlerinde Antalya'da düzenlenen Robotex Türkiye Finali'ne Marmara bölge birincisi olarak katılan ortaokul TEDROBOTEAM takımımız Makeblock Line Follower kategorisinde Türkiye 1.si oldu. Takımımız 16-17 Kasım 2023 tarihlerinde Estonya'da düzenlenecek Robotex Dünya Fineli'nde okulumuzu ve ülkemizi temsil edecek. Takım üyesi öğrencilerimiz; Mehmet Mirza K., Eren Y., Kerem D., Taha Ü. ve takım koçumuz Ümit Bostancı'yı tebrik eder, dünya finalinde takımımıza başarılar dileriz!
![](https://www.tedronesans.k12.tr/wp-content/uploads/2023/05/WhatsApp-Gorsel-2023-04-30-saat-19.52.12.jpg)